Vogelvreugd Zelhem bedankt haar sponsoren voor hun steun in onze vereniging. Mede dankzij deze sponsoren kunnen wij tal van activiteiten organiseren. 







Koko Bizjoe Dorpsstraat 6 7025 AD Halle Nieuw! facebook: Koko Bizjoe
RIK JANSEN SCHILDERWERKEN  ZELHEM
Bel: 06 22 96 77 98
Autobedrijf Berendsen
http://www.autobedrijfberendsen.nl/ 
VEGO Techniek
http://www.vegotechniek.nl/ 
Coach en Ondersteuner op de werkvloer
http://www.welleswijs.nl/ 
De Bouwmeesters West
http://www.debouwmeesters-west.nl/ 
Autsnelservice Lucri
http://www.lucri.nl/ 
TMB Bouwservice
http://www.tmb-bouwservice.nl/ 
FeelGoodClub Aerofitt
http://www.aerofitt.nl/ 
Vogel & tierfutterzentrum Emmerich
vtzear@gmail.com 
Veugelink Juridisch Advies
vja.juridischadvies@gmail.com 
Castle dierenverblijven
http://www.dierenverblijven.nl/ 
Klaus Schilderwerken
klausschilderwerken@hetnet.nl 








Garvo Voeders 
https://www.garvo.nl/ 
Pallethoutdecoratie A3V
http://www.pallethoutdecoratie.nl/ 
De Spannevogel Meubelen 
http://www.spannevogel.nl/ 
Jumper Doetinchem 
http://www.jumper.nl/jumper-doetinchem 
Te Kampe Tweewielers 
http://www.tekampetweewielers 
Autobedrijf Voorhuis
http://www.voorhuisautobedrijf.nl/ 
Finecto Mijt en- luisbeheersing
http://www.finecto.com/ 
Bosman Installatietechniek
http://www.bosmanhalle.nl/ 
Bisselink Makelaardij en vastgoed
http://www.bisselinkmakelaardij.nl/ 
Lavor Diervoeders http://www.langwerden-veevoeders.nl/ 
Klein Hesselink Makelaars http://www.kleinhesselinkmakelaars.nl/  
Hawi Zelhem http://www.hawi-zelhem.nl  
Bi-j Nolda  http://www.bi-jnolda.nl/ 
Reclame Studio Zelhem http://www.reclamestudiozelhem.nl/  
Staalbouw Te Huurne http://www.staalbouw-ter-huurne.nl/ 
Onstenk Meubelen http://www.onstenkmeubelen.nl/  
Ak-Zie Meubelhal http://www.ak-ziemeubelhal.nl/  
Heinen Vleesbewerking http://www.heinenvlees.nl/  
JVL Zelhem http://www.jvlnl.com/  
Venderbosch Halle  http://www.venderbosch.nl/ 
Café Restaurant Zaal Nijhof http://www.nijhofhalle.nl/ 
Kapsalon Krabben en Krabben http://www.salonkrabben.nl/  
Autobedrijf Looman http://www.loomanbv.nl/  
Groenrijk Doetinchem http://www.groenrijk.nl/doetinchem  
Hebbink PC http://www.hebbink-pc.nl/  
Multimatie Zelhem  http://www.zelhem.multimate.nl/ 
Expert Zelhem http://www.expert.nl/zelhem  
Aannemersbedrijf Scheffer Halle http://www.schefferhallebv.nl/  
Het Witte Paard http://www.wittepaard.nl/  
Autobedrijf Vruggink http://www.vruggink.nl/ 
De Hoop Mengvoeders  http://www.dehoop-zelhem.nl/ 
Dierenspeciaalzaak Molenkamp http://dierenspeciaalzaak.com/  
Salon Gerard http://www.salongerard.nl/ 
Dumphuis Doetinchem http://www.dumphuis.nl/  
Rouweler Installatietechniek  http://www.rouweler.org/ 
Autobedrijf Bruggink  http://www.autobedrijfgjbruggink.nl/ 
Hans Sloetjes Tuinmachines  http://www.tuinmachineservice.nl/ 
Buro SafeCom http://www.burorespond.nl/ 
Scheffer Keukens http://www.schefferkeukens.nl/  
Eterij & Tapperij De Smoks http://www.desmoks.nl/  
Dutch PC Solutions http://www.dpcsolutions.nl/  
Fietshuis Jansen http://www.fietshuisjansen.nl/  
Velthorst Steigermeubel  http://www.velthorststeigermeubel.nl/ 
De Woage Halle http://www.dewoage.nl/  
Schildersbedrijf Ter Maat  http://www.schildertermaat.nl/ 
VIV Buisman http://www.vivbuisman.nl/  
Van Amstel reclameverspreiding http://www.reclameverspreiding.com/  
TOPETFARMA  http://www.topetfarma.com/ 
De Heide Smid Halle - Duiven http://www.heidesmid.nl/  
Schildersbedrijf Vincent Scholten info@vincentscholten.nl  
VE Montage  http://www.ve-montage.nl/ 
   
   
   

Voetverzorgingssalon Angelique
De Savorin Lohmanstraat 3
Zelhem
06-10385301

Stef Hairfashion, uw kapster aan huis.
06 - 12 09 04 59

Geunhuis Producties Print en- Copyservice - Uitgeverij
Geunstraat 4
7095 BB De Heurne

J. Knuever Inkoop van ijzer & metalen/accu's
Tel: 06 - 41 42 15 06

Dierenspeciaalzaak Wennekers
Grotestraat 4 
Wehl

Aannemers en- timmerbedrijf Wim Waarnink

Het Klooster 16
6986  BN Angerlo

JM Metselwerken Een vertrouw adres voor al uw metsel en- afbouwwerkzaamheden
Zelhem
06 - 12 45 70 31
06 - 38 63 80 72

Garage Wasseveld
Ruurloseweg 35a
Zelhem
0314 - 62 18 64

Loonbedrijf Te Pas
Halle-Heideweg 7
Halle 
0314 - 63 12 52 

Timmerbedrijf B. Susebeek
Meeneweg 25b
Zelhem
0314 - 62 12 39 b.g.g. 0314 - 62 21 23

Hoveniersbedrijf Willem Hartemink
Dahliastraat 21
Zelhem
0314 - 62 36 86
willem@hwhzelhem.nl 

Café De Tolhut
Tolhutweg 5
Mariënvelde
0544 - 35 13 59